I II III
Poniedziałek 1. edw  edw  edw
2.  edw  edw wych.fiz
3.  edw  edw  edw
4.  edw j.niemiecki  edw
5. j.niemiecki  edw
6. zdw św  edw
7.
8.
Wtorek 1.  edw religia  edw
2.  edw  edw religia
3. religia  edw  edw
4.  edw  edw  edw
5. koło św j.niemiecki
6. j.niemiecki wych.fiz
7.
8.
Środa 1.  edw  edw bas św
2.  edw  edw bas św
3.  edw  edw św św
4.  edw  edw św św
5. gim.kor  edw  edw
6. gim.kor zdw św zdw św
7.
8.
Czwartek 1. religia  edw j.niemiecki
2.  edw j.niemiecki religia
3.  edw religia  edw
4.  edw  edw wych.fiz
5.  edw
6.  edw
7.
8.
Piątek 1.  edw  edw  edw
2.  edw  edw  edw
3.  edw  edw  edw
4.  edw kolo św koło św
5. gim.kor
6. gim.kor
7.
8.
IV V VI A VI B VII A VII B  VIII 0
poniedziałek 1. j.polski technika informat geografia wych.fiz matem j.polski
2. j.polski matem matem technika matem geografia j.polski
3. j.niemiecki j.polski wych.fiz matem geografia fizyka j.niemiecki
4. matem biologia geografia historia fizyka j.niemiecki wych.fiz
5. wych.fiz religia j.niemiecki j.polski biologia j.polski matem
6. godz.wych wych.fiz j.polski rel św j.polski informat historia
7. godz.wych wych.fiz zdw św
8. koło św rel św godz.wych
Wtorek 1. wych.fiz j.niemiecki rel bib historia matem matem matem
2. j.niemiecki matem matem j.polski chemia wych.fiz religia
3. matem j.polski j.polski wych.fiz j.niemiecki chemia j.polski j.niemiecki
4. plastyka informat j.niemiecki godz.wych wych.fiz j.angielski fizyka
5. j.polski plastyka wych.fiz matem j.polski historia j.angielski
6. Informat św historia j.niemiecki j.angielski j.polski wos
7. j.angielski
8. j.angielski
Środa 1. j.polski j.niemiecki j.polski św matem matem wych.fiz
2. przyroda wych.fiz rel bib j.niemiecki historia biologia fizyka
3. religia matem matem wych.fiz j.niemiecki j.niemiecki edb
4. wych.fiz historia j.niemiecki matem biologia fizyka j.niemiecki
5. matem koło św plastyka j.polski religia wych.fiz chemia
6. koło św j.polski godz.wych koło św fizyka rel św matem
7. informat j.polski biologia
8. zdw św zdw św zdw św
Czwartek 1. wych.fiz j.polski wdż św biologia matem geografia matem
2. j.polski matem j.polski rel geografia matem wych.fiz
3. matem historia matem wych.fiz j.polski j.polski geografia religia
4. technika geografia biologia matem j.polski wych.fiz chemia
5. zdw św wych.fiz historia plastyka wych.fiz chemia religia
6. religia zdw św wych.fiz j.polski chemia j.niemiecki j.polski
7. wdż św plastyka św azkk wos
8. wdż św historia plastyka historia
Piątek 1. j.niemiecki wych.fiz j.polski muzyka j.polski j.polski j.angielski
2. przyroda j.polski muzyka j.niemiecki j.angielski historia wych.fiz
3. muzyka  religia  wych.fiz wych.fiz j.niemiecki j.angielski j.niemiecki
4. historia muzyka  technika informat wych.fiz biologia j.polski
5. j.niemiecki koło św j.polski muzyka godz.wych informat
6. godz.wych zdw św zdw św religia muzyka d.zaw
7. wdż św d.zaw
8. wdż św d.zaw